Zespół Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim, 

Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Henryka Sienkiewicza

OGŁASZA NABÓR KANDYDATÓW DO KLAS PIERWSZYCH

ORAZ NABÓR KANDYDATÓW DO SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 2

Czytaj więcej...

Co roku, gdy kończy się pierwsze półrocze, w „Jedynce” najczęściej słyszanym z ust wszystkich słowem jest to magiczne i radosne słowo „bal”. W tym roku brzmiało ono wyjątkowo głośno, bo wypowiadane było nie tylko ustami uczniów klas III gimnazjum, ale także VIII szkoły podstawowej. Wszyscy przygotowywali się do tego wydarzenia już od grudnia, a tym kulminacyjnym dniem okazała się sobota 2 lutego.

Czytaj więcej...

13 stycznia po raz 27 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Społeczność „Jedynki” corocznie włącza się w ten szczególny koncert poprzez kiermasz ciast odbywający się w MOK -u i towarzyszący aukcjom i koncertom.

Czytaj więcej...

Na przełomie roku, czyli w grudniu i styczniu odbyły się w naszej szkole 4 konkursy promujące poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz promujące postawę wrażliwości na odpowiedzialne traktowanie polszczyzny. Konkursy zostały przygotowane, przeprowadzone i sprawdzone przez nauczycieli języka polskiego: Joannę Pietruk, Elżbietę Panasiuk i Annę Sobolewską.

Czytaj więcej...

Znalezione obrazy dla zapytania drukarka prus i3

W tym roku nasza szkoła zakupiła drukarkę 3D. Drukarka ta wydrukowała już wiele różnorodnych rzeczy. Chociaż czas drukowania nie jest najkrótszy, to końcowy efekt prezentuje się niesamowicie. Uczniowie są zadowoleni z tego zakupu, ponieważ drukarka ukazuje, że nasza szkoła staje się bardziej otwarta na nowe technologie.

Mamy nadzieje, że „Jedynka” otworzy się jeszcze bardziej na nowe urządzenia i technologie.

                                                                 

                                               Amelia Zacharuk

Znalezione obrazy dla zapytania uwaga

Od dnia 01.10.2018 roku uczniowie z klas I - IV będą spożywać obiad o godzinie 11.30. - 11.50. -  I przerwa obiadowa .

II przerwa obiadowa - 12.35. - 12.55. -  uczniowie z klas V - VIII i gimnazjum.

 

INFORMACJE nt. PŁATNOŚCI ZA OBIADY.

Czytaj więcej...

 

W celu polepszenia poziomu kształcenia dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, każdy uczeń Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim może uzyskać BEZPŁATNIE dostęp do Microsoft Office w skład którego wchodzą między innymi Word, PowerPoint, Excel, OneNote i Outlook. Po więcej informacji proszę zwrócić się do wychowawcy lub nauczyciela informatyki.

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem przyszedł na świat Zbawiciel.

Czytaj więcej...

W adwencie w naszej szkole został zorganizowany konkurs ,,Na najpiękniejszego” i ,,Największego anioła”. W konkursie wzięli udział uczniowie z różnych klas i różnych poziomów. Zgromadziliśmy aniołki malutkie, duże, piękne i najpiękniejsze wykonane z różnych materiałów.

Czytaj więcej...

Piękną i wyjątkową tradycją jest wieczerza wigilijna, do której zasiadamy 24 grudnia z rodziną i najbliższymi. Bez wątpienia w szkole wśród koleżanek i kolegów oraz nauczycieli czujemy się trochę tak jak w domu. Nie mogło więc zabraknąć świętowania podczas klasowych Wigilii.

Czytaj więcej...