Informujemy, że ostatni IV etap Międzyrzeckiej Ligi Języka Angielskiego dla uczniów klas 5-6 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum odbędzie się 5 maja 2017r. (piątek) o godzinie 13:00 w ZPO Nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

W związku z ogromnym zainteresowaniem i chęcią udziału bardzo dużej liczby uczniów klas 5-6 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum wprowadzamy następujące zmiany w organizacji konkursu Międzyrzecka Liga Języka Angielskiego:

1. Etapy I – III zostaną przeprowadzone w następującej formie – na stronie internetowej ZPO Nr 1 organizatorzy zamieszczą zestawy zadań, które uczniowie samodzielnie rozwiążą w domu i przekażą szkolnym opiekunom w określonym terminie,

Czytaj więcej...