18 maja 2017 roku w Zespole Placówek Oświatowych Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się druga edycja Międzyszkolnego Konkursu o tytuł Mistrza Pięknego Czytania. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kacper Grontkowski z klasy II a i Martyna Radomska z klasy VI a.

Zgodnie z regulaminem konkursu zadaniem uczestników było przeczytanie przygotowanego wcześniej oraz wylosowanego fragmentu lektury. Gratulujemy Martynie Radomskiej, która została Mistrzem Pięknego Czytania (kategoria: klasy IV – VI) i Kacprowi Grontkowskiemu, który został Wicemistrzem Pięknego Czytania (kategoria: klasy II – III).

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy!

Grażyna Muszyńska