Dnia 29 maja 2017r. w naszej szkole odbył się konkurs- Omnibus Klasy Trzeciej. Celem tego konkursu było wyłonienie ucznia, który posiada wszechstronną wiedzę z matematyki, języka polskiego, przyrody, muzyki, a także elementów geografii i historii.

Zgodnie z regulaminem do konkursu przystąpiło 9 uczniów klas trzecich. W części pisemnej uczniowie rozwiązywali test składający się z 20 pytań, zaś w drugiej części konkursu ustnie odpowiadali na wylosowane pytanie, które było związane z ilustracjami, przedmiotami i nagraniami.

Komisja w składzie: p. Małgorzata Zbaracka, p. Magdalena Frydrychowska, p. Marzanna Sokólska dokonały sprawdzenia prac pisemnych, oceniły wypowiedzi i podliczyły punkty. Uczeń klasy IIIb Maciej Złotkowski i uczeń klasy IIIc Maksymilian Nowosielski zdobyli taką samą ilość punktów.

Po dogrywce wyłoniono zwycięzcę konkursu.  Tytuł Omnibusa Klasy Trzeciej zdobył Maksymilian Nowosielski- uczeń klasy IIIc, którego wychowawczynią jest pani Magdalena Frydrychowska.

Gratulujemy!