Dnia 25 maja 2017 roku w klasie II c wychowawca Małgorzata Zbaracka odbyły się zajęcia otwarte dla Mam. Tematyka zajęć związana była ze świętem - Dniem Matki. Uczniowie z radością i niecierpliwością czekali na przyjście ukochanych mamuś.

Po miłym powitaniu gości rozpoczęły się zajęcia. Dzieci chętnie opowiadały o swoich, mamach. Mówiły, dlaczego je kochają. Czytały pięknie wyrazy, które je opisywały. Głównym zadaniem było samodzielne napisanie i odczytanie życzeń dla mamy. Dzieci pracowały bardzo solidnie i ułożyły piękne życzenia. W tym miłym dniu uczniowie również  recytowali  wiersze, śpiewali piosenki związane ze świętem mamy. Na zakończenie zajęć uczniowie zaśpiewali gromkie sto lat i podarowali swoim mamusiom własnoręcznie wykonane dzbanuszki.

Do życzeń dołączyła się wychowawczyni życząc zebranym wszelkiej pomyślności i dziękując za przybycie. Następnie dzieci wraz z mamami i wychowawcą  udali się do cukierni, by wspólnie spędzić tam mile czas. Ten świąteczny dzień z pewnością długo zostanie wszystkim w pamięci.

Małgorzata Zbaracka

Galeria zdjęć

 

Kalendarz

«  lutego 2018  »
powtśrczpisoni
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728