Piękny prezent przygotowali uczniowie klasy IVA naszej Szkoły najukochańszym osobom w swoim życiu, czyli mamom. Z lekkim opóźnieniem, a to tylko z powodu wycieczki, zaprezentowali się w wesołym, ale i wzruszającym programie artystycznym przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyni – pani Anny Sobolewskiej.

Przygotowania do występu rozpoczęły się już wiele tygodni wcześniej: nauka ról, piosenek, zredagowanie zaproszeń, opracowanie dekoracji, własnoręczne wykonanie serduszek – upominków, w końcu – zaplanowanie słodkiego menu... Pracy było dużo, ale naprawdę warto! Mamy z łezką w oku podziwiały młodych aktorów. Do grona wzruszonych mam dołączyli także goście: pani dyrektor Teresa Turska, wychowawczynie z klas I-III- panie Elżbieta Filimon i Anita Krzymowska oraz obecni nauczyciele: pani Maria Matejuk, Hanna Adamczyk i s. Władysława.

W swoim programie czwartoklasiści przedstawili codzienne zmagania mam z różnymi słabościami swoich dzieci: lenistwem, kapryszeniem przy jedzeniu, egocentryzmem czy zasypianiem do szkoły. Nie wiedzieć czemu, mamy ze zrozumieniem kiwały głowami :). Przy piosenkach za to uśmiechały się od ucha do ucha. Kiedy otrzymały piękne serduszka  -nie ukrywały już wzruszenia, a na koniec po prostu biły brawa swoim kochanym, choć czasami niesfornym dzieciakom. Swojego wzruszenia nie ukrywała też pani dyrektor Teresa Turska, która podsumowała to piękne spotkanie, dziękując uczniom i ich mamom.

Potem nadszedł czas na słodki poczęstunek, podczas którego zaprezentowali się utalentowani uczniowie klasy IVA: Kinga Golec w pięknej recytacji, Wiktoria Grudzińska – młoda poetka oraz Kacper Daniluk – obiecujący saksofonista.

Wszyscy opuszczali Szkołę we wspaniałych humorach, bo jak tu się nie cieszyć, gdy coś pięknego i dobrego czynią sobie kochające się osoby.

Galeria zdjęć

 

Kalendarz

«  czerwca 2018  »
powtśrczpisoni
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930