Dnia 7 czerwca Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich i Miejski Ośrodek Kultury zaprosili uczniów naszej szkoły na Dzień Profilaktyki i Sportu.

Dzieci miały okazję obejrzeć spektakle o tematyce propagującej zachowania prozdrowotne. Wzięły również udział w licznych konkurencjach sportowych, zabawach na dmuchanych zamkach i pokazach o tematyce fryzjerskiej oraz policyjnej. Wszyscy uczestnicy imprezy zostali poczęstowani słodkimi pączkami i napojami chłodzącymi.

Słoneczna pogoda i  wspaniałe zabawy sprawiły, że był to dzień pełen atrakcji i pouczających lekcji.

Magdalena Frydrychowska