W dniach 12-13 czerwca w klasach trzecich został przeprowadzony Sprawdzian Trzecioklasisty. Ma on na celu podsumowanie pierwszego etapu kształcenia.

Uczniowie w strojach galowych rozwiązywali zadania z zakresu: czytania ze zrozumieniem, pisania, sprawności rachunkowej i wiedzy przyrodniczej. Wyniki sprawdzianu pokażą, które umiejętności zostały przez uczniów opanowane w stopniu bardzo dobrym, a nad czym trzeba jeszcze pracować. Pomogą również w analizie postępu w nauce poszczególnych dzieci.

Za wszystkich naszych Trzecioklasistów trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych etapach nauki!

Magdalena Frydrychowska