Dnia 14 czerwca klasy II a i IIIc, wraz z wychowawczyniami panią Marzanną Sokólską i panią Magdaleną Frydrychowską,oraz opiekunami: panią Dominiką Andrzejczuk, panią Magdaleną Stefaniuk, panią Moniką Zaniewicz - Jaszczuk i panią Dorota Dryką pojechały na wycieczkę do Serpelic.

Dzieci spędziły cały dzień w ośrodku wypoczynkowym "Relaks- Perła Serpelic". Główna atrakcją wypadu był park linowy. Wycieczkowicze przeszli dwie trasy siatkową i niską dla dzieci. Pokonywały liczne przeszkody w tym: mosty zwodzone, tyrolki, kładki, pajęczą sieć itp.  Nad bezpieczeństwem dzieci czuwała doświadczona kadra i odpowiednie zabezpieczenia. Po męczącej, ale niezapomnianej atrakcji przyszedł czas na obiad, który dodał sił na kolejne godziny. Po obiedzie wycieczkowicze przenieśli się na boisko do piłki nożnej i plażowej. Tam rozegrało się kilka emocjonujących rozgrywek. W międzyczasie można było podziwiać leśny teren oraz przebywające tam zwierzątka. Późnym popołudniem wszyscy wybrali się nad rzekę Bug, aby odetchnąć świeżym powietrzem.

Serpelice do wspaniałe miejsce ze specyficznym mikroklimatem, które sprzyja wypoczynkowi jak również kondycji fizycznej. Dzieci wrócili z wycieczki bardzo zadowolone i z pewnością jeszcze nie raz wrócą do tego parku linowego. Za wspaniałą rozrywkę dziękujemy ośrodkowi "Relaks- Perła Serpelic".

Magdalena Frydrychowska 

Galeria zdjęć

 

Kalendarz

«  czerwca 2018  »
powtśrczpisoni
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930