Już za chwilkę wakacje. Czas, gdy spędzamy wiele czasu na świeżym powietrzu i wybieramy się na wycieczki. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o zasadach bezpieczeństwa. Aby tego uniknąć uczniowie nasze szkoły, wzięli udział w wykładzie na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Pani Policjantka omówiła z dziećmi wszystkie najważniejsze zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas wakacji. Dzieci miały również okazję do zadawania pytań i przećwiczenia niektórych zachowań m.in ochrony przed ugryzieniem psa.

Mamy nadzieję, że dzięki temu wykładowi, wszyscy uczniowie naszej szkoły wrócą z wakacji cali i zdrowi.

Magdalena Frydrychowska