We wtorek 16 stycznia najmłodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Balu Przebierańców. Zabawę poprowadziły nauczycielki tańca z Dance & Fun.

Jak na Bal Przebierańców przystało nie zabrakło ciekawych i kolorowych strojów. Nasi uczniowie zamienili się w rycerzy, księżniczki, motylki i inne bajkowe postacie. Zabawa taneczna w rytm znanych przebojów była okazją do wykazania się swoimi ruchowymi umiejętnościami. Nie zabrakło oczywiście tańców z paniami wychowawczyniami, a nawet rodzicami. Dzieci wzięły również udział w konkursach. Tytuł Króla i Królowej balu dla najlepszych tancerzy otrzymali pierwszoklasiści: Madzia Nowicka i Szymek Szostkiewicz.  Najciekawsze przebranie mieli za to trzecioklasiści: Nadia Waszczuk i Michał Biernacki. W przerwie od tanecznych wygibasów w każdej klasie czekał na dzieci słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

W pięknie przystrojonej przez panią Hanię Adamczyk sali, zabawa minęła wszystkim bardzo  szybko i radośnie. Teraz pozostają nam tylko wspomnienia miło spędzonego czasu, ale mamy nadzieję, że równie dobrze będziemy bawić się też za rok.

Magdalena Frydrychowska

Galeria zdjęć

 

Kalendarz

«  lutego 2019  »
powtśrczpisoni
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728